HAKKIMIZDA

AKIN RAŞEL FANAZİ ÖRME KUMAŞ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile örme kumaş sektöründe önde gelen şirketlerinden biri olan Akın Raşel 48.650m² açık, 16.500m² kapalı alanda hizmet veren boyahanemizde hizmet vermekteyiz. Boyahane, otomatik dozajlama sistemiyle desteklenen 24 adet jet ve 4 adeti de over-flow olan toplam 28 adet boya makinasıyla 1.000 ton/ay boyama kapasitesine sahiptir.

Firmamız, sahip olduğu makine parkuru ile, fantezi ,Terry cotton, pamuk , polyester , viskon , keten ,naylon karışımlarını boyalı boyasız istenilen özelliklere göre işleme almaktadır.

Firmamız; H&M,Zara, Bershka Pull and Bear, Matalan , Tesco, Hema, George, Pimkie, Mango, Next gibi bir çok firmaya hem direkt olarak hem de Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki tedarikçileri üzerinden üretim yapmaktadır.

01

VİZYONUMUZ

Daima kaliteli ve güvenilir bir firma olarak, , insan ve çevre sağlığına önem veren, özel bilgi birikimimiz ve yüksek teknolojimiz ile müşteriye istediği ürünü en iyi şekilde en iyi şartlarda en kısa zamanda teslimatını sağlamaktayız.

02

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin değişen , hızla artan ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve memnuniyeti arttırmayı büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli ve kalifiye iç gücüyle ileri teknoloji ekipmanlarıyla doğru üretimi sağlamak ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerleyen kaliteyi her zaman ön planda tutan,kendi sektöründe başarısının devamını hedef olarak almaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, yüksek kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile örme kumaş sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Dev tesisi ve uzman kadrosuyla, dünyaca ünlü markalara kumaş boyama hizmet vermektedir.

Yüksek Kalite

Tesisimiz ve şirketimiz kalitesini pek çok kurumdan aldığı belgelerle kanıtlamıştır.

Yüksek Kapasite

Tesisimiz yüksek kapasitesiyle ihtiyaç ve beklentilerinize hızla ve tam zamanında cevap vermektedir.

Güçlü Referanslar

Dünyaca ünlü pek çok marka şirketimizi tercih etmektedir.